Kącik kawiarniany w mieszkaniu – możesz go mieć!

Kącik kawiarniany w mieszkaniu – możesz go mieć!

Jeśli lubisz pić kawę, czy herbatę w przytulnym miejscu, gdzie możesz siąść z przyjaciółmi i spokojnie porozmawiać stworzenie własnego kącika kawiarnianego jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Możesz go stworzyć w kuchni lub we własnym pokoju, czy nawet na tarasie. Podpowiadamy jak go stworzyć!

Współczesny design

Obecni producenci mebli stawiają na nowoczesny wystrój wnętrz. Wyjątkiem nie są meble kuchenno-kawiarniane. Dzięki temu pasują do większości wnętrz nie tylko kształtem i ich prostotą, ale także kolorami, w których są dostępne.

Meble kawiarniane

Czemu są takiej wyjątkowe? Czym odróżniają się od pozostałych? Meble kawiarniane charakteryzują się przede wszystkim prostotą. Często posiadają elementy szklane, stalowe, wykonane z laminatu w wielu odcieniach, a także fornir’u. Dla niewtajemniczonych fornir jest to bardzo cienki płat drewna i jest najlepszą alternatywą dla wyrobów z drewna. Pozbawiony jest także wad mebli drewnianych, tj. skrzypienie, czy odkształcanie.

Dużą zaletą nowoczesnych mebli do kącika kawiarnianego jest ich rozmiar. Są one nieduże, zmieszczą się w wielu niewielkich pomieszczeniach, czy wyodrębnionym kąciku pokoju, czy tarasu.

Ważne również, by były one wygodne i praktyczne. To przy nich i na nich będziemy spędzać większość poranków i wieczorów. Jeśli chcemy możemy dokupić do nich akcesoria, tj. poduchy na krzesła, wazon, czy stylową lampkę, jeśli mamy w planach pracować przy nim późnymi wieczorami.

Mniej znaczy więcej

Meble kawiarniane cechuje również styl minimalistyczny. Są one proste, klasyczne, bez niepotrzebnego przepychu. Najbardziej przypadną do gustu osobą lubiącym taki nowoczesny, wielkomiejski styl.

Znana firma produkująca meble Black Red White posiada w swojej ofercie właśnie takie meble. Dzięki nim zaaranżujemy we własnym mieszkaniu swoją, prywatną kawiarenkę. Meble takie można wstawić zarówno do kuchni, jadalni, czy salonu. Są oryginalne, niepowtarzalne, a wyraźne, głębokie kolory ożywią nawet najsmutniejsze wnętrze. Krzesła i stoły dostępne są również w stonowanych kolorach.

Czas na relaks

Kto by nie chciał posiadać we własnych czterech kątach miejsca, by zaszyć się z dala od wszystkich, poczytać książkę, wypić gorącą kawę, czy herbatę. W miejscu takim przyjemnie spędzimy jesienne wieczory, jak i chwile wolnego czasu między różnymi obowiązkami.

Kącik kawiarniany jest idealny, by zacząć w nim dzień kawą, czy zakończyć go na plotkach z przyjaciółmi, bądź romantyczną kolacją przy świecach we dwoje. W stworzeniu idealnego miejsca na wypicie kawy może przeszkodzić tylko wyobraźnia.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *